Jak namořit dřevěný plot

Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.
Nově instalovaný plot s krásou přírodního cedru zvyšuje hodnotu vašeho majetku. Ale v průběhu doby a bez řádné údržby, tato přirozená záře bude trvat na neatraktivní, zvětralý šedý vzhled. Barvení nový plot může pomoci zachovat svůj vzhled, a jakmile byl vyčištěn starší plotu, flek může pomoci přivést zpět svou přirozenou krásu. Při výběru skvrnu pro cedru, vybrat ten, který je na bázi oleje a poloprůhledné. Tento druh skvrny má lepší penetrační vlastnosti a malé množství pigmentu v skvrnu pomáhá blokovat škodlivé ultrafialové sluneční paprsky.
prep práce
1
Přeskočit na další část, pokud máte nově nainstalovaný plot. V opačném případě, připojte jeden konec zahradní hadice k přívodu vody a druhý konec ke zdroji elektrické podložkou. Použít podložku s tlakem 1500 až 2000 liber na čtvereční palec. Přiložit úhel špičky 25 stupňů až do konce hůlky vysokotlaký čistič je. Zapněte vodě a spusťte síťový podložku.
2
Odmyslíme povrchové nečistoty a prach ze dřeva. Držte konec hůlky 18 palců od plotu a přesunout ji pomalu svisle, jít po směru vláken dřeva. Práce v 2-noha části a vyhnout se držet hůlku na jednom místě příliš dlouho.
3
Všimněte si, jak se dřevo stane lehčí, jak si sprej. Zastavit postřik oblast v případě, že již není změna barvy. Přejdeme k jinému plotu úseku a opakovat. Pokračovat po celé délce plotu a nechte jej zcela vyschnout.
4
Zkontrolujte plot před barvením. Vyměnit poškozené desky a kladivo hřebíky, které mohou být vyčnívající nad hladinu.
barvení
1
Šíří plachty ve spodní části plotu na ochranu trávu. Nalít část mořidla do barvy zásobníku.
2
Namočte s dlouhou rukojetí, 3/8 palce nap válec do skvrnu. Začněte na jednom konci plotu a aplikovat dostatečné množství mořidla na dřevo. Pracovat svisle v malých, 3-nožní částí. Použijte štětec „back kartáč“ znečištěnou část, zachycující veškeré běhy nebo kapky a ujistěte se, že skvrna dostane do všech trhlin a detaily povrchu. Nechte dřevo, aby nasákly tolik, kolik je v jejích silách před přesunout na další části.
3
Nanášení mořidla na hard-to-get-do oblastí s štětec. Pokračovat v procesu pro délku plotu, a poté se plot schnout po dobu 24 hodin. Použít stejnou techniku ​​k naneste druhou vrstvu. V závislosti na značce produktu, může trvat až 72 hodin pro skvrnu zaschnout.
Věci, které budete potřebovat
Kropící hadice
Power podložka s přílohami
Výměna plotové desky (volitelně)
Hammer (volitelně)
plachty
paint zásobník
Long-ovládal malířský váleček
3/8 palce nap válec
malířský štětec
Tip

Můžete si pronajmout myãku v mnoha obchodech doma dodávek.
doba sušení se může lišit, v závislosti na úrovni vlhkosti a teploty vzduchu.

zdroje: http://homeguides.sfgate.com/stain-cedar-fence-55464.html