Jak zabránit natřeným plotům, aby se loupali

Zvýšit Plot přirozenou barvu červeného cedru s polo-transparentní nebo neprůhledné skvrnu.
Kvalitní granule pro psy nesmí chybět v každé zvířecí domácnosti. New cedrové dřevo oplocení nabízí přírodní načervenalé zbarvení – požadované charakteristické pro většinu lidí, kteří se rozhodnou stavět s cedru. Pokud se neléčí, časem že červené Weathers na světle šedé. Aby se zabránilo cedrů z blednutí na šedou, je třeba léčit plot s barvivem, který blokuje ultrafialové záření a obsahuje mildewcide. Skvrna by mělo být průhledné nebo poloprůhledné nechat přírodního dřeva barvení show a olejové bázi, takže skvrna pronikne do dřeva. Jak často je nutné znovu skvrna záleží na transparentnosti, množství slunečním zářením a texturu skončit dřevě je.
1
Odstranit veškeré plevele podél okrajové, a kravatu zpět všechny rostliny rostoucí v přední části plotu. Volně bezpečné rostliny s provázkem a ukotvit je zpět svazování motouz ke kůlu.
2
Smíchejte roztok 1 šálek bělidla a 3 šálky vody v kbelíku. Otestovat malé, nenápadné ploše plotu s roztokem, aby se ujistil bělidlo není vyblednutí dřeva. V případě potřeby se roztok dále zředí.
3
Drhnout části plotu špinavý, plísní s roztokem bělidla a štětinami. Opláchněte bělidlo z plotu s vodou, jakmile skvrna zmizí.
4
od plotu umýt veškeré nečistoty. Pro nový plot, opláchnutí rozprašovací trysky může být dostačující. Pro starší plotu, který má vybledlé, bude mytí s tlakovou myčkou pomáhají obnovit barvu.
5
Spray plot s nastartováním tlakové myčky na dně a pracovní cestu směrem k vrcholu. Použijte rovnoměrný a široký sprej, držení ostřikovače špičku o 18 palců od povrchu. Přejít na nový úsek plotu, jakmile barva dřevě je přestane měnit, jak si umýt.
6
Čekat na plot vyschnout. To by mělo trvat asi 24 hodin nebo 48 hodin ve vlhkém počasí.
7
Naneste vrstvu skvrnu rovnoměrně na plot s štětkou nebo válečkem. Pokud používáte váleček, štětec nad aplikovaného skvrnu poté, co malovat o část 3-noha plotu, aby bylo zajištěno rovnoměrné pokrytí a proniknutí do dřeva.
8
Zakryjte plot se dvěma vrstvami skvrnu. Typicky, nebudete muset čekat na skvrnu na suché mezi vrstvami, jak to bude pokračovat absorbovat do dřeva. Viz návod výrobce k určení, zda se jedná o případ s barvivem.
9
Znovu použít skvrnu jednou za jeden až pět roků, v závislosti na typu skvrnu, druhu dřeva, na slunci a doporučení skvrnu výrobce. Transparentní skvrna může potřebovat znovu ročně, zatímco semi-transparentní skvrna může trvat tři roky. Dřevo na plném slunci bude muset být znovu obarví častěji, že dřevo ve stínu. Cedar se strukturovanou konečnou úpravou bude absorbovat více než skvrnu s hladkým hotového cedrového dřeva, takže to může jít déle, aniž by re-barvení

zdroj:http://homeguides.sfgate.com/prevent-cedar-fence-graying-85945.html