Soukromé brány a jejich typy

Existují dva typy bran na výběr:
Originální kancelářský nábytek. Sháníte kvalitní a designové vybavení kanceláří? Vyzkoušejte kancelářský nábytek od společnosti Elan-interior, která udává světové trendy. Procházka bran, které jsou buď kyvná vrata, která jsou buď smontované brána s vestavěnou hliníkovým rámem v předem určených rozměrů vrat (může lišit v závislosti na bráně stylu), nebo brána kit, který může být vyroben na míru u staveništi. Největší z nich je 6 ft. Široká a nejsou k dispozici ve všech stylech. Chcete-li určit, které brány jsou k dispozici ve vašem stylu, přejděte na stránku plot styl a klepněte na záložku Gates, nebo najít svůj styl plotu zde a klikněte na obrázek.
Projeďte Gates nebo dvojitými vraty, které vyžadují spadnout špendlík Kit, který zajišťuje jednu bránu k zemi umožňující druhá brána závora na něj.
Ostatní věci, které budete potřebovat pro svůj brány mohou zahrnovat hliníkové brány poštovních výztuhy pro závěsný čep a zámkovou příspěvek, 2 koncové sloupky a hardware, který zahrnuje pružinou, nastavitelný, doživotní zárukou kryty závěsů a keyed zámky, které mohou být uzamykatelná z jedné strany nebo dvě strany.

zdroj: http://www.avinylfence.com/product/lexington-gate.php