Ohrada pro koně

Největší dodavatel Vinyl kůň plot a farmářské oplocení za velkoobchodní ceny!
Jízda na kontejnment je staletí starý problém. Udržet koně a dobytek v bezpečí stále důležitější, jak jsme se přesunout blíže k sobě. Vytvořte si vlastní návrh vestavěné skříně během pár minut. Ať už jste ve středu Montana nebo uprostřed New Jersey (ano, existuje strašná spousta koní v New Jersey), problémy spojené s bezpečnou a spolehlivou kůň plotu jsou téměř stejné pro všechny. A nejen kůň plot. Udržování u jiných zvířat, včetně skotu stává otázkou lidské bezpečnosti, stejně jako bezpečnost zvířat.

Naše Většina Plot Styles Popular Kůň

2 Rail oplocení 2 RAIL FENCING
3 Rail Oplocení 3 RAIL FENCING
4 Rail oplocení 4 RAIL FENCING
5 Rail Oplocení 5 RAIL FENCING
Crossbuck Oplocení CROSSBUCK FENCING
Vinyl kůň plot a HDPE Jízda na oplocení

Noční můra sypkých zvířat na dálnici v noci je vize, že všichni z nás chtějí za každou cenu vyhnout. Ačkoli dobrý kůň oplocení může být drahé, špatná jízda na oplocení může být mnohem dražší. Rozdělit železniční dřevěné oplocení a ostnatý drát býval jen volby, ale dnes existuje několik nových alternativ, které dělají mnohem lepší práci za zlomek nákladů a vzít spoustu méně práce. Všimli jste si, že jste prostě nevidím mnoho nových dřevěné ploty už?

Vinyl plot a HDPE oplocení pro koně a dobytek byly do značné míry převzal úkol velké omezení zvířete a to z dobrého důvodu. Nové oplocení alternativy vypadají lépe, pracovat tvrději a vydrží déle než dřevěné oplocení a ostnatého drátu minulosti. Nejlepší na tom je, že nemají být malované a opraven jako starý ploty ano. Po 20 letech používání, vinyl plot a jejich novější bratranec HDPE plotu se osvědčily jako nejlepší alternativa, aby zvířata a lidé v bezpečí.

Vinyl plot a HDPE plot je úspěšně využívána pro dobytek úniku někteří z našich zákazníků. Ano, je to pravda, že dobytek chtěl tlačit šťouchnutí a strčit když ve stísněných prostorách, ale v otevřené pastviny vinyl plotem a HDPE plotu jsou používány s dobrými výsledky s určitými úpravami.

Vinyl plot jím je samotná povaha je izolátor, takže mnoho zákazníků prostě vyvrtané otvory do sloupků a navlečené horký drát a elektrifikované ji s horkou šermířské jednotky provozované solární energie s dobrými výsledky. Jediným aspektem je to, že z nerezové oceli typ drát funguje nejlépe tak, že není rez na plotové sloupky. Jiní použili t-příspěvky a navlékl pramen nebo dvě horkým drátem jen uvnitř plotu držet zvířata mimo plot a je to funguje docela dobře a vypadá skvěle taky. Je to do vesmíru je důležité dostatečně blízká vinyl plot, aby zvířata nemohla chytit mezi plotu linek, ale jinak je skutečný jednoduchá oprava. Místo toho, aby museli použít dražší čtyři nebo pět železniční plot někteří z našich zákazníků užívá tento horký drát koncept se dvěma nebo třemi železniční plot a zachránil nějaké peníze.

zdroj:http://www.avinylfence.com/category/crossbuck-fence.php