17 chyb, kterým se vyhnout při instalaci elektrického plotu

S 30 let zkušeností budování stovky mil hladkého drátu elektrický plot, viděl jsem jen asi každý oplocení možné omyl. A já i nadále vidět lidi dělat mnoho ze stejných nejčastějších chyb. I přesto dělají chyby sám, protože jsem neustále napadá sám sebe, aby oplocení jednodušší, rychlejší, silnější a bezpečnější.

High-pevnost, hladký drát, elektrické ohradníky je nejrychlejší a nejdostupnější plotu, že vím o, a jeho technologie se výrazně zlepšila v průběhu posledních 10 let. Ale mnozí lidé váhají ji používat, protože si pamatují staré neúspěchy – dráty lámání, nabíječky začínající požáry, mokré vegetaci vyzkratováním plot a jiné potíže.

S trochou úsilí a skromné ​​investice v čase se naučit, jak používat tuto novou technologii, můžete ušetřit tisíce dolarů a hodiny doby údržby tím, že elektrické ohradníky práci za vás. Takže nebudete muset naučit tvrdě, zde jsou 17 časté chyby, které byste se měli vyvarovat:

red ballPoor uzemněn. Spousta lidí (včetně mě) si stále myslí, můžete šetřit, pokud jde o adekvátní uzemněná. Co musíme všichni naučit dělat, je nainstalovat několik pozemních tyčí – alespoň tři, které jsou 6 až 8 stop dlouhé, galvanizované, a připojí s dobrými pozemními svorkami. Elektřina musí dokončit celý kruh zpět k nabíječce přes zemi. Poor uzemnění dává slabé otřesy.

red ballUsing různé druhy kovů. Nedělejte to. Když se připojit ocelový drát na měděnou něco hovoru elektrolýza stane a kov stane zkorodované, což je špatný kontakt a oslabování šokující sílu.

red ballInadequate výcvik zvířat. Každé zvíře musí naučit, že plot bolí. Takže prosím postavit praktický výcvik plot, nejlépe na těžkém mokrém půdě. Flag plot pro viditelnost, a nutí zvíře, aby se pokusila přes plot.

Červené ballFenceposts příliš blízko u sebe. Dobře míněná vládních agentur doporučit spoustu fenceposts ve svých specifikacích oplocení. Rozteč padesát stop v rovinatém terénu je prostě příliš blízko. Chcete, aby plot působit jako gumička. Když něco běží do drátu, nechcete rozbít všechny izolátory nebo zaklepat příspěvky ze země. Pokud jsou sloupky roztáhněte dostatečně daleko – řekněme 80 až 100 stop – drát bude jen ohýbat k zemi a pop zpět nahoru.

red ballToo mnoho drátěné tie-offs. Opět platí, že specifikace oplocení může požádat o rovnátka každý čtvrt míle drát svázat drátem off. Ale já jsem zjistil, že i 5000 stop je v pořádku, a vlastně dodává ještě větší pružnost v plotě vodič. To snižuje šanci na dráty prasknutí.

Červené ballWires vázána pevně ke každému tyčí v plotě. Chcete-li zachovat pružnost (gumový pás efekt), musí být dráty plavat kolem každého řádku tyčí v plotě.

red ballBuilding nové ploty v blízkosti starých stávajících plotů. Starý plot dráty se zdají být vždy pohybuje někde a přichází do styku s novými elektrifikovaných dráty. To téměř vždy způsobí úplné krátké plotu, a daleko zvířata jít.

červené ballBottom vodič do kontaktu s těžkým, mokrým vegetace. Mokrá tráva bude sát hodně šťávy z jakéhokoli plot nabíječky. Po připojení nižší vodiče oddělit od ostatních vodičů a nainstalujte spínač pro nižší dráty, které můžete je vypnout, když je tráva vysoká.

Červené ballPoor kvalitní izolátory. Dávejte pozor tady. Sluneční světlo se zhoršuje plastu. Takže koupit dobrou kvalitu, dlouhou životností izolátory. Obvykle ty černé jsou odolný vůči degradaci ultrafialovým světlem. Zjistil jsem, že nekvalitní izolátory zbělají nebo čirý po několika letech v přímém slunečním světle.

červené ballStaples poháněné vší cestě. Při použití plastového potrubí jako izolátor, ne sešívání to příliš těsné. Jednou jsem strávil několik hodin se snaží najít kousek v bráně. Nakonec jsem zjistil, jádro poškodil hadičku vedle ochranného vodiče, což skrytý krátký.

red ballSolar panely, které nejsou přímo přímému slunečnímu záření. To se zdá být až příliš zřejmé být problém. Ale solární panel nebude fungovat na její potenciál, pokud není správně nainstalován. Přečtěte si prosím návod. Nepoužívejte jen hádat, jestli jste to správně.

Červené ballKinks v high-tahu drátu. Malý klička do tuhého drátu bude vždy zlomit. Také vyhnout se nárazu tento druh drátu s kladivem, protože to bude snadno poškodit vodič působit přestávku. Vždy vystřihnout poškozenou část vysokou pevností v tahu drátu a spojovat ji. Mimochodem, jsem zjistil, že ručně vázané čtvercový uzel je nejsilnější spoj.

red ballInstalling in-line filtry blízko u sebe. Dráty vyletí spolu jednou za čas. V případě, in-line filtry jsou umístěny nad sebou, se někdy připojit. Samostatné in-line filtry pomocí tyčí v plotě a nikdy nebudou chytat na sebe.

Červené ballWires příliš blízko u sebe. Udržujte jim alespoň 5 palců od sebe.

red ballNo voltmetr. Bez napětím metru, aby zkontroloval, jak horký plot znamená, že jste jen hádat.

red ballWire příliš malý. Čím větší je vodič, tím více elektrické energie bude pokračovat. Ne šetřit.

nabíječka červená ballInadequate. Wimpy plot nabíječka vám Wimpy plot. Don

 

zdroj: https://www.ibiblio.org/farming-connection/grazing/features/fencemis.htm