Jak instalovat elektrický plot?

Pro zahrádkáře všude, závod sbírat úrodu, než zvířata dělat může být frustrující. Naštěstí je tu naděje. Elektrické ohradníky pomáhají poskytovat bariéru kolem své zahradě, která odradit zvířata z bytí, kde jsou nechtěné a brát to, co není jejich. Vyrůstat na farmě, moje rodina a já jsme vždy bojovali se zvířaty shromáždit co nejvíce zahrady sklizně, jakmile je připravena. Protože jsme začali používat elektrický plot před více než 7 roků, jsme schopni chránit naše plodiny od zvířat, a shromáždit mnohem více našich plodiny než předtím.

V závislosti na oblasti vaší zahrady, vylepování elektrický plot může být hračkou a může být dokončena během několika hodin. Velmi doporučuji mít dva nebo tři lidé pracující na elektrickém plotě, protože to bude snížit celkové množství času to bere. Uvedení do elektrického plotu by mělo být provedeno pouze jednotlivci, kteří mají solidní znalosti o tom, jak používat ruční nářadí a základní znalosti o elektrických rozvodů. S několika jednoduchých krocích můžete chránit vaši zahradu s elektrickým plotem.

Krok 1: Shromážděte materiály

Shromáždit materiály
materiály 2.jpg
uzemnění post.jpg
drát cutter.jpg
Než budete moci dát svůj elektrický plot, existuje několik přípravků je třeba udělat.

1. Úplně první věc, kterou musíte udělat, je změřit parametr do zahrady. Je důležité, aby v plánu na nožní prostor mezi okrajem zahrady a všechny rostliny, které jsou blízko k okraji. Budete používat toto měření zjistit, kolik elektrický drát budete potřebovat a přibližně kolik kov sázce byste měli dostat.

2. Shromážděte potřebné díly pro elektrický plot. Jsou uvedeny níže.

Potřebné materiály:
~ Electric Fence Wire
~ Electric Power Box (Vyberte nejlepší ten, který vyhovuje vašim zahrádkářské potřeby)
~ Kovové Stakes
~ Uzemnění Post
~ Plastovými háčky (dva na kovovém sázce)
~ 8 Kulaté plastové kroužky a 8 kusů drátu asi 24 palců dlouhý (Rohové spojky)
~ Perlík / beranidla
~ Wire Cutter
~ Rukavice (Volitelné, není na obrázku)

zdroj: http://www.instructables.com/id/How-To-Install-An-Electric-Fence/