x
 

On-line poptávkový formulář

Tvorba webových stránek a výroba aplikací

Tvorba www stránek je v PLAYzone s.r.o. zajištěna zkušeným týmem programátorů, který si poradí s téměř jakoukoliv platformou. Naše weby stavíme na CMS systému Drupal a vyvíjíme i rozsáhlé vnitropodnikové systémy, aplikace pro Facebook, Android, iOS či TV Samsung. Naše agentura se ale nezaměřuje pouze na samotnou výrobu stránek, nabízíme komplexní servis od grafického návrhu, programování až po následnou správu, co se týče obsahu i funkčnosti. Samozřejmostí je pak i zajištění analýzy, monitoringu a případné pomoci v oblasti optimalizace vyhledávání.

Tvorba internetových stránek
Nabízíme komplexní řešení tvorby vašich internetových stránek, počínaje konzultací, návrhem grafického designu a konče samotným programováním a následnou pravidelnou administrací v případě zájmu uživatele. Díky zachování jednotnosti platformy garantujeme kontinuitu projektu i při případné změně programátora.

Tvorba aplikací pro Samsung Smart TV
Exkluzivně vytváříme aplikace pro Samsung Smart TV - moderní platformu, která získává stále více prostoru a pomalu smazává rozdíl mezi počítačem a televizí. Nechte si vytvořit i vy svou vlastní aplikaci v tomto novém prostředí a buďte se svým zviditelněním o krok před vaší konkurencí.

Výroba Facebook aplikací
Chcete propagaci na Facebooku trošku jiným způsobem? Navrhneme a vyrobíme Facebook aplikaci na míru klienta, a to už od samotného návrhu až po jeho realizaci. Facebook aplikace nebo hry se skvěle hodí jak ke zvýšení počtu fanoušků vaší facebookové či webové stránky, tak i reklamě na konkrétní produkt, na jehož základě může být samotná aplikace postavena. Při tvorbě aplikace nabízíme návrh grafického i funkčního konceptu.

Tvorba aplikací pro mobilní zařízení (Android a iOS)
Dnešní svět je mobilní a globálně roste využívání chytrých telefonů či tabletů. Držte tempo s dobou a zaměřte se i na současnou generaci, kterou můžete jednoduše oslovit přes vlastní mobilní aplikaci. Zajistíme pro vás návrh, grafiku a vyhotovení aplikace na systému Android či iOS.

  Webdesign

  Sledujeme nejnovější trendy v oboru. Používáme nejnovější technologie. Vytváříme dokonalý webdesign pro vaše internetové stránky.

  HTML / CSS kodérské práce

  Designování webu včetně grafických úprav šablon do redakčních systémů.

  Redakční systém

  Pro správu obsahu vašeho webu zajistíme takový redakční systém, abyste ho zvládli ovládat i bez znalosti programování a složitého školení.

  E-shop na míru

  Naprogramujeme e-shop, který bude přesně vyhovovat vašim podmínkám a nabízet jednoduchou administraci pro pravidelnou správu.

  Vývoj mobilních aplikací

  Poskytujeme tvorbu mobilních aplikací od návrhu až po vývoj, testování a publikaci. Mobilní aplikace vytváříme na systémech iOS a Android.

  Aplikace pro Smart TV

  Nejen chytré telefony zažívají svůj obrovský boom, ale také chytré televize. Buďte o krok před konkurencí a nechte si na ně už nyní vytvořit vlastní aplikaci.